Формула 1: гран-прі Китаю виграв Кімі Райкконен

Переможцем передостаннього етапу чемпіонату світу з “Формули-1″, Гран-прі Китаю, став лідер команди Ferrari Кімі Райкконен. Друге і третє місце посіли Фернандо Алонсо з McLaren і бразилець Феліпе Маса (Ferrari). Лідер чемпіонату, Льюїс Гамільтон, який стартував з поул-позиції, на 31-му колі перегонів не впорався з управлінням при заїзді на піт-стоп, вилетів до гравійну зону безпеки і був вимушений зійти. При цьому, для дострокового отримання чемпіонського титулу в сезоні 2007 року Гамільтон досить було фінішувати в Китаї хоча б в першій четвірці.

Однак четвертим на китайському Гран-прі став Себастьян Феттель з команди Scuderia Toro Rosso - він обрав тактику з одним піт -стопом і в підсумку зумів випередити Дженсона Батона (Honda), який відстав від нього на 15 секунд і фінішував п’ятим.

Схід Гамільтона, до речі, перший в його дебютному сезоні, загострив боротьбу за титул в особистому заліку. Після гонки в Китаї претендентів на чемпіонство знову стало троє - це сам Льюїс, який поки що зберігає лідерство з 107 очками, його напарник по McLaren Фернандо Алонсо (103 очки), і переможець китайського Гран-прі Кімі Райконен (100 очок). Тепер доля чемпіонату-2007 вирішиться в останній гонці, яка відбудеться через два тижні в Бразилії.

7 October 2007 | ferrari, етап, китай, команда, лідер, місце, переможець, світ, чемпіонат

EBay Motors провів два on-line автоаукціону
Одинадцятирічний водій ішов від поліцейської погоні на швидкості 160 км на годину

• Новий гоночний болід MP4-23 від McLaren Mercedes »»»
Зовсім недавно був представлений новий болід Ferrari F2008. А вже наступного дня команда Vodafone McLaren Mercedes провела прем’єрний показ свого боліда MP4-23.
• Пилотов McLaren амнистировали »»»
Международная федерация автоспорта (FIA) оштрафовала McLaren на рекордную сумму в $100 миллионов и лишила команду всех очков в Кубке конструкторов 2007 года за незаконное овладение технической документацией Ferrari.
• Пілотів McLaren амністували »»»
Міжнародна федерація автоспорту (FIA) оштрафувала McLaren на рекордну суму в $ 100 мільйонів і позбавила команду усіх очок у Кубку конструкторів 2007 року за незаконне заволодіння технічною документацією Ferrari.
• Велика автомобільна держава: Китай став найбільшим у світі виробником авто »»»
Китай, який нещодавно став найбільшим автомобільним ринком, зараз збирається завоювати ще один титул - провідного світового автовиробника.
• Шумахер відмовився їздити на етапи "Формули-1" »»»
Консультант команди Ferrari, семикратний чемпіон світу з “Формули-1″ німець Міхаель Шумахер, який минулого року завершив спортивну кар’єру, не збирається їздити на етапи чемпіонату світу нинішнього року до тих пір, поки королівські перегони не приїдуть у Європу.